Grand Sapphire City Hotel
previous arrow
next arrow
Slider

SPA & WELLNESS

Günün temposundan sıyrılıp enerjinizi dengelemek, iyi hissetmenin keyfini her an yaşamanızı sağlamak için tasarlanan Spa&Wellness salonunda bulunan, spor salonu, kapalı yüzme havuzu, sauna ve masajlarıyla Grand Sapphire City Hotel sizi sağlıklı ve iyi yaşamın sırlarını keşfetmeye davet ediyor.

Tüm bu ayrıcalıkların yanı sıra ; Grand Sapphire City Spa & Wellness ‘ın geleneksel ve modern masaj türleri ile huzuru hissedin.

FITNESS CENTER

Fitness merkezimiz; Koşu bantları, kondisyon bisikletleri, eksiksiz vücut geliştirme ekipmanları ile tam kapsamlı olarak sağlıklı ve zinde kalmanıza hizmet vermektedir.

KAPALI YÜZME HAVUZU

Yıl boyunca kullanıma açık olan, ısıtmalı kapalı havuzumuzdan yararlanabilir, havuz başındaki şezlonglarda günün yorgunluk ve stresiniz atabilirsiniz.

SAUNA

Spa içindeki sauna ve şok duşunda ise spor sonrası dinlenmek ve yenilenmek üzere harika bir deneyim sunuyoruz.

TAŞ MASAJI (50 DK.)

İş hayatında,trafikte yada özel hayatta yaşanan sorunların yarattığı negatif etkilerden kurtulmak isterseniz,sıcak taş masajı yaptırarark bütün negatif enerjileri üzerinizden atabilirsiniz.Bu masaj çeşidinde sıcak yada soğuk taşlar kullanılır.

AROMATERAPİ MASAJI (50 DK.)

Aromatik yağlar ve bitkisel özlerle yapılan bu masaj hem diğer masajlara göre daha hafiftir,hemde rahatlatıcı ve dinlendiricidir.Günlük hayatınızdaki stresten kurtulmak için veya kendinizi şımartmak içinde aromaterapi masajını tercih edebilirsiniz.

AROMATİK MUM MASAJI (50 DK.)

Vücut nemlendirici olma özelliğine sahip aromatik mumların eritilerek vücudumuza uygulandığı dinlendirici bir masaj türüdür.

THAİ MASAJI (50 DK.)

Uzak Doğunun geleneksel tıp yöntemi içinde yer alan bu masaj çeşidinde vücudunuza uzman eller tarafından baskı,çekme ve gerdirme gibi hareketler uygulanır.Bedeninizin hiç çalıştırmadığınız noktalarında dahi rahatlama hissi oluşturur.Thai masajı ile şifalanarak tatilinizi daha anlamlı kılabilirsiniz.

THAİ AROMA MASAJI (50 DK.)

Aromatik yağlar eşliğinde uygulanan Thai masaj yöntemidir. Aromaterapik yağlar sayesinde vücudun üst tabakası kayganlaştığı için Aroma Thai masajı, Thai masajı kadar sert değildir. Daha hassas ve hareketin daha devamlı olduğu bir masaj yöntemidir. Özellikle esnetme ve baskı ile kasılmış bölgelerde oldukça etkili bir masaj yöntemi olan Aroma Thai masajı yağlar eşliğinde sizi ekstra hafifletir. Aromaterapik yağların kokusu ve hissi de masajın etkisini artırıcıdır.

ORGANİK ZEYTİNYAĞI MASAJI (50 DK.)

Zeytinyağının faydaları saymakla bitiremeyiz.Zeytinyağı ile yapılan masaj kas ağrılarını giderip rahatlamanızı sağlar,ayrıca içeriğindeki anti –iltihap özelliği sayesinde kireçlenmeyi önlemeye yardımcı olur ve cildimizi enfeksiyonlara karşı korur.

REFLEKSOLOJİ AYAK MASAJI (50 DK.)

Refleksoloji aslında bir çeşit denge masajıdır ve ayağa yapılır. Bu masajı yaptırarak kendinizi hem duygusal, hemde fiziksel olarak dengede hissedersiniz.Uzak Doğu geleneklerinde bu masaj tedavi amaçlı da kullanılır.Çünkü refleksoloji ayaktaki özel noktaların vücudun çeşitli organlarını temsil ettiği felsefesine dayanır.

BOYUN, SIRT VE OMUZ MASAJI (40 DK.)

Başınız ağrıdığında,sırtınız tutulduğunda,kendinizi gergin hissettiğinizde,boyun ağrınız olduğunda ve hatta uykusuzluk çektiğinizde,baş,boyun ve omuz bölgesine masaj yaptırarak kendinizi rahatlatabilirsiniz.

BALİ MASAJI(50 dk.)

Bali masajı, tüm vücudun ve derin dokunun hedeflendiği bütünsel bir masaj yöntemidir. Aynı zamanda Bali masajı bedensel bir tedavi yöntemi olmasının yanı sıra zihinsel iyileşmeye de yardımcı olmaktadır. ... Masajın amacı kendinizi olabildiğince iyi hissetmenizdir.

KLASİK MASAJ (50 DK.)

Klasik masajlar genel anlamda sert vuruşlar veya dairesel hareketler eşliğinde ovalamak diye tabir ettiğimiz yöntem ile vücudun kas ve eklem bölgelerine uygulanan belirli ölçüde kuvvet uygulanarak yapılan sağlıklı yaşam haraketidir. Klasik masaj halk arasında da spor masajı olarak da bilinmektedir.

SPOR MASAJI (50 dk.)

Spor masajını Klasik ve Bali masajlarından ayıran en önemli özellik ritm, süre ve baskı miktarlarının değişik olmasıdır.

ÇAĞRI MERKEZİ
SİZİ ARAYALIM
Yenilik ve özel fırsatlardan habardar olmak için lütfen email adresinizi bırakın
Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) “Aydınlatma metni”ni okudum. Kişisel verilerimin bu kapsamda işlenmesini kabul ederim. Tüm ticari elektronik iletileri almak istiyorum. İlgili bilgilendirmelere onay veriyorum.